Dinle!

harekat.com’un sık sık güncellenmesini bekleme. harekat.com’dan daha önemli işlerimiz yok mu zannediyorsun? Gerçek harekat eri siteyi sık sık ziyaret eder, fakat “yine güncellenmemiş” demek gafletinde bulunmaz. Yazılanları tekrar tekrar okur, yeni malumatlar edinir. Harekat.com şiir gibidir, her seferinde ruh halinize göre içinizde farklı manalar doğar.

Bu arada sizden geri besleme almadığımız da gözümüzden kaçmıyor değil. Hadi biz geç güncelliyoruz. İçinizden birisi mesaj gönderip tepkisini dile getirmiş mi? Hayır! Zaten sizden harekat eri felan olmaz. Hepiniz koyunsunuz!

Hiçbiriniz “ben sizi destekliyorum. Ben de yazayım dedi mi?” Hayır. Siz sadece yazılanları bir mizah dergisi okur gibi okursunuz sadece. Eğer bu şekilde devam edecekseniz bu siteye bir daha girmenizi istemiyorum. Gidin mizah sitelerinde dolaşın. Aynı fıkraları okuyup okuyup gülün işte!

Ne “ben size katılmıyorum kardeşim” diyen var ne de “arkanızdayım” diyen. Sesiz bir yığınsınız. Doğrusu biz sessiz yığınların sesi olmak istemiyoruz. Doğrusu bizim yollarımız sizinle burada ayrılıyor. 

Hoşçakalın!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.